KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396291
*
nr 1539 6291
Stefan Alexis
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, Signerad, 2002. Diptyk, Olja på pannå, 30x60, oramad
Stefan Alexis, svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2023
kl 20:29:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:41:52
1
350 kr
7/5 21:04:35
2
700 kr
7/5 21:19:20
1
700 kr
7/5 21:19:20
2
700 kr (Budbetjänt)
8/5 18:02:48
3
1.100 kr
8/5 18:08:42
3
1.200 kr
8/5 18:35:22
2
1.100 kr
8/5 18:35:22
3
1.200 kr (Budbetjänt)
8/5 20:24:16
4
Vinnande bud
8/5 20:24:23
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: diptyk olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stefan alexis svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37
*
Stefan Alexis
Stefan Alexis, svensk bildkonstnär född 1970.
Läs om budbetjänten
nr 1539 6291
Stefan Alexis
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, Signerad, 2002. Diptyk, Olja på pannå, 30x60, oramad
Stefan Alexis, svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 17:41:52 | 1 | 350 kr |
7/5 21:04:35 | 2 | 700 kr |
7/5 21:19:20 | 1 | 700 kr |
7/5 21:19:20 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
8/5 18:02:48 | 3 | 1.100 kr |
8/5 18:08:42 | 3 | 1.200 kr |
8/5 18:35:22 | 2 | 1.100 kr |
8/5 18:35:22 | 3 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
8/5 20:24:16 | 4 | Vinnande bud |
8/5 20:24:23 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: diptyk olja olja på pannå oljemålning oljemålningar stefan alexis svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37